Radiofrekwencja RF Zabrze

Radiofrekwencja RF

Radiofrekwencja RF to zabieg wykorzystujący fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF). Powodują one miejscowe i mocne ogrzanie skóry właściwej, doprowadzając do szoku termicznego, który pobudza procesy regeneracyjne skóry oraz przebudowę struktur kolagenowych. Fale radiowe o odpowiedniej częstotliwości wnikają do skóry na odpowiednią głębokość. Skóra podgrzewana jest do temperatur ok. 45 – 60 st co wywołuje proces odnowy skóry właściwej. Fale radiowe łączone są z mikronakłuwaniem.

Radiofrekwencja RF Zabrze - Naprawdę warto!

Radiofrekwencja mikroigłowa polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroigieł i emitowaniu fal radiowych przegrzewających tkanki wokół nich. Zabieg działa na 0,5–3,5 mm w głąb. Jego zaletą jest możliwość ustawienia pracy igieł na różnej głębokości w czasie trwania jednego zabiegu.

Następstwem tego zabiegu jest uzyskanie jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu obkurczają się włókna kolagenowe co w widoczny sposób sprawia, że skóra staje się bardziej naciągnięta. Po kilku tygodniach od wykonania zabiegu następuje stymulacja powstawania nowego kolagenu. Dodatkowo skręcają się i zagęszczają jego włókna co powoduje, że skóra staj się przez to bardziej jędrna i sprężysta.

Zabieg ten idealnie nadaje się dla osób, które chcą pozbyć się drobnych zmarszczek w okolicy twarzy, szyi i dekoltu oraz dla osób które chcą ujędrnić skórę na wszystkich jej obszarach. W celu uzyskania długotrwałego efektu zalecane jest powtórzenie zabiegu. Ilość powtórzeń zależy od rodzaju i wielkości niedoskonałości pacjenta. Zabieg ten jest bezbolesny gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu może występować kilkugodzinne zaczerwienienie skóry.

Po zabiegu należy unikać:

Dodatkowo zabieg ten pozwala redukować tkankę tłuszczową. Skutecznie rozbija i rozpuszcza zawarte w komórkach tłuszczowych adipocyty, trójglicerydy. Dodatkowo zabieg ten wygładza rozstępy i cellulit.

Mezoterapia Skleroterapia Karboksyterapia Peelingi Radiofrekwencja RF HIFU: Depilacja Laserowa IPL
stronę wykonała agencja reklamowa braincraft