peelingi medyczne zabrze

Peelingi:

Peeling medyczny to zabieg estetyczny którego celem jest kontrolowane oraz intensywne złuszczenie naskórka za pomocą substancji chemicznych. Odpowiednia ilość i stężenie substancji penetrujących skórę wpływa na poprawę jej wyglądu i uregulowanie odpowiednich funkcji. Dobór odpowiedniego kwasu oraz jego stężenia zależny jest zarówno od rodzaju niedoskonałości jak i rodzaju cery. Częstotliwość zabiegów, rodzaj oraz stężenie kwasu dobieramy po przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem w celu wyeliminowania ewentualnych skutków ubocznych jak i optymalnemu leczeniu niechcianych zmian skórnych.

Peeling medyczny ten stosowany jest w celu eliminacji niedoskonałości skórnych takich jak:

Przeciwwskazania:

Peelingi Medyczne Zabrze - Zapraszamy

W naszym gabinecie wykonujemy następujące peelingi:

Cosmelan; Dermamelan

Peeling stosowany w usuwaniu przebarwień skórnych odpornych na inne preparaty. Jest to preparat o silnym działaniu depigmentacyjnym. Odpowiednie zastosowanie i terapia pozwalają na pozbycie się plam barwnikowych. Dodatkowym atutem tego preparatu jest przywrócenie skórze gładkości i blasku.

Retises CT

Retises CT to nowoczesny peeling cechujący się wysokim stężeniem czystego retinolu, propionianu retinylu i witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci. Retises CT ma działanie silnie złuszczające, depigmentujące, oraz odświeżające i pobudzające procesy zachodzące w głębszych warstwach skóry. Peeling ten usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje rozwój nowych.

Ferulac

Ferulac Peel Plus jest to profesjonalna, nowa generacja nanopeelingów chemicznych opracowanych w nanotechnologii ułatwiającej głębszą penetrację składników aktywnych za pomocą odpowiednich nośników, które z łatwością pokonują barierę naskórkową. Nośnikiem są wysokiej jakości liposomy, do wnętrza których wprowadzane są składniki aktywne.

Easy TCA

Peeling TCA jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów, które likwidują lub minimalizują powierzchniowe defekty skórne takie jak płytkie blizny i zmarszczki oraz powierzchniowe przebarwienia skórne. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem nawet już po pierwszym zabiegu. Peeling zawiera kwas askorbinowy i cytrynowy ułatwiające penetrację TCA w głąb skóry. Zawiera również kokamid, który ochrania skórę, a także saponiny roślinne, które przyspieszają gojenie skóry.

V-CARBON

Peeling V-Carbon to trzy-etapowy zabieg o działaniu oczyszczającym, rozświetlającym i wyrównującym koloryt. Przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej. Na pełną procedurę zabiegu składają się:

Peeling V-Carbon usuwa ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, toksyny i zrogowaciały naskórek nie naruszając bariery ochronnej reguluje produkcję sebum posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne rozjaśnia i koi

Kwas ferulowy, kwas migdałowy, kwas mlekowy: złuszczenie martwego naskórka poprzez działanie na powierzchnię skóry wyrównanie kolorytu dzięki kontroli aktywności tyrozynazy nawilżenie poprzez przyciąganie wody do warstwy rogowej oraz stymulację syntezy ceramidów ochrona przed oksydantami

Ekstrakt z czarnego imbiru: działanie przeciwłojotokowe, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne

Ekstrakt z lukrecji: posiada silne właściwości wiązania wody wyrównuje koloryt dzięki zawartości glabrydyny, która blokuje tyrozynazę silny antyoksydant

PQAGE

PQAge – nieinwazyjny peeling liftingujący przeznaczony do biorewitalizacji skóry. Głównymi wskazaniami do zabiegu są przebarwienia, utrata jędrności skóry, a także wypełnianie zmarszczek. Peeling ten można zastosować na całym ciele, sprawdza się również przy redukcji rozstępów. Zapewnia on głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej i bez powodowania łuszczenia naskórka.

WSKAZANIA:

Kwas Fenolowy

peelingiem kwasem fenolowym, stworzonym do usuwania oznak fotostarzenia skóry dojrzałej oraz głębokich blizn potradzikowych. Peeling kwasem fenolowym to bardzo silnie działająca forma peelingu chemicznego. Powoduje on głęboką penetrację skóry. Mieszanina składnikow roślinnych oraz chemicznych powodują głębokie złuszczenie a co za tym idzie odtworzenie warstw skóry. Peeling ten powoduje zanik zmarszczek, znaczne odmłodzenie skóry twarzy, ściągnięcie skóry, dzięki czemu jest ona napięta jak po zabiegu chirurgicznym. Peeling jest polecany nie tylko osobom, które chcą się odmłodzić.

Mezoterapia Skleroterapia Karboksyterapia Peelingi Radiofrekwencja RF HIFU: Depilacja Laserowa IPL
stronę wykonała agencja reklamowa braincraft