mezoterapia zabrze

Mezoterapia

Mezoterapia to niechirurgiczny, działający miejscowo zabieg medyczny polegający na wstrzykiwaniu miejscowo do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Mezoterapia wykorzystywana jest w leczeniu niedoskonałości skórnych oraz w profilaktyce. Zabieg ten głęboko rewitalizuje i odżywia skórę od wnętrza poprawiając jej nawilżenie, strukturę, napięcie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na pięknym i młodym wyglądzie.

Skuteczność mezoterapii wynika z tego, że odpowiednio dostosowane i dobrane preparaty wstrzykiwane są dokładnie w to miejsce, które chcemy poddać terapii. Efekty mezoterapii widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie. Jednak w niektórych przypadkach w celu utrwalenia efektów niezbędne jest kilka cyklicznych wizyt. W naszym gabinecie dobieramy częstotliwość oraz substancje pod indywidualne potrzeby naszych pacjentów.

Mezoterapia Zabrze - gwarancja najwyższej jakości

W medycynie estetycznej mezoterapia z powodzeniem likwiduje:

Mezoterapia ma wiele zastosowań w kosmetologii i medycynie estetycznej. Dodatkowymi atutami tego zabiegu jest to, że nie obciąża on nerek oraz wątroby jak dzieje się podczas podawania doustnych leków czy suplementów diety wspomagających młody wygląd skóry. Ponadto wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry, pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji. Jest to zabieg w pełni bezpieczny.

Przeciwwskazaniami do jego zastosowania są:

Mezoterapia Skleroterapia Karboksyterapia Peelingi Radiofrekwencja RF HIFU: Depilacja Laserowa IPL
stronę wykonała agencja reklamowa braincraft