Karboksyterapia

karboksyterapia zabrze

Karboksyterapia to terapia skóry dwutlenkiem węgla. Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla (iniekcji czystego, medycznego CO2) do wszystkich warstw skóry na głębokość od 1 – 10 mm. Kontrolowane dawki CO2 wprowadzanie są śródskórnie lub podskórnie. Jest to metoda bardzo bezpieczna oraz mało inwazyjna. Karboksyterapia wspomaga proces zwiększenia ilości kolagenu i elastyny w skórze. Wspomaga również rozbudowę naczyń krwionośnych. Zabieg ten wykonujemy na twarz, szyję, dekolt, ręce oraz inne części ciała, które wymagają interwencji.

Karboksyterapia szybko poprawia kondycję oraz wygląd skóry. Efekty są bardzo szybkie oraz bardzo trwałe.

Karboksyterapia Zabrze - zadzwoń i umówi się na zabieg

Karboksyterapię można stosować u osób, które mają problem z:

Zabieg ten wykonywany jest za pomocją specjalnego „pistoletu”. Jest to metoda mało inwazyjna, bezpieczna oraz sprawdzona medycznie. CO2 przenika bezpośrednio do okolicznych tkanek (mięśniowej czy tłuszczowej). Następnie wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych i pobudza powstawanie nowych naczyń włosowatych. Zwiększa to przepływ krwi a z nią tlenu i składników odżywczych, do miejsc poddanych leczeniu. Jest to najskuteczniejsza terapia o wielokierunkowym działaniu. Zabieg ten przywraca prawidłowy wygląd oraz formę naszej skórze.

Po wstrzyknięciu dwutlenku węgla pod skórą dochodzi do procesu stymulacji kolagenu, elastyny oraz regeneracji i odżywienia komórek. Dodatkowym atutem jest poprawa mikrokrążenia. Karboxyterapia została okrzyknięta największym przełomem medycyny estetycznej.

Niemożna określić ile zabiegów przyniesie pożądany efekt. Wszystko zależy od rodzaju niedoskonałości, miejsca w które chcemy ingerować oraz od organizmu każdego pacjenta. Zaleca się wykonywanie kilku zabiegów w odstępach 7 – 14 dniowych.

Przecwiskazania do zastosowania zabiegu:

Mezoterapia Skleroterapia Karboksyterapia Peelingi Radiofrekwencja RF HIFU: Depilacja Laserowa IPL
stronę wykonała agencja reklamowa braincraft