Katarzyna Borecka-Leleń

lek. med. Katarzyna Borecka-Leleń

Studia na wydziale medycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu ukończyła w 2000 roku. Następnie w 2005 roku, jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce ukończyła specjalizację z zakresu Medycyny Estetycznej. Jest Certyfikowanym specjalistą PTME (Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej). Pani Katarzyna Borecka-Leleń szybko zdała sobie sprawę, że medycyna estetyczna nie tylko stanowi jej zawodową specjalizację, ale również stała się ona pasją po godzinach pracy. Rozwija się tak samo szybko, jak cała gałąź medycyny Anty- Aging. Na swoim rodzimym rynku jej nazwisko jest już marką- słynącą z precyzji, dokładności, jakości, profesjonalnego i zarazem serdecznego podejścia do pacjenta. Lata praktyki oraz aktywny udział w szkoleniach i konferencjach naukowych sprawiły, że Katarzyna Borecka-Leleń jest najwyższej jakości fachowcem w rzemiośle, które wykonuje.

Wachlarz jej usług jest bardzo szeroki, co jeszcze bardziej motywuje ją do rozwoju- dzięki szkoleniom wykonywanym na całym świecie może oferować najbardziej topowe światowe zabiegi.


Dyplomy, Certyfikaty, Kursy, Szkolenia:

Justyna Okrasińska

kosmetolog Justyna Okrasińska

W 2004 roku zdobyła tytuł technika usług kosmetycznych. Od tego czasu nieustannie związana z zawodem. Justyna Okrasińska wkłada serce we wszystko, co robi, a za cel stawia sobie, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo. W 2014 roku ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną na Wydziale Ochrony Zdrowia. Jako dyplomowany kosmetolog stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach i szkoleniach. Kosmetologia to dziedzina, która stale się rozwija dlatego bardzo ważne jest bycie na bieżąco. W swojej pracy wyznaje zasadę, że każdy pacjent musi być traktowany indywidualnie. Niezwykle zaangażowana i kompetentna, ciepła i pełna energii. Cechuje ją otwartość, komunikatywność i dbałość o szczegóły. Kosmetologia to jej pasja a uśmiech i zadowolenie pacjentów są dla niej największą nagrodą za wykonaną pracę.


Dyplomy, Certyfikaty, Kursy, Szkolenia:

Gabinet & Sprzęt

W naszym gabinecie wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do tego, by wszystko odbywało się z zachowaniem restrykcyjnych zasad BHP. Nasz gabinet, sprzęt, pomieszczenia oraz narzędzia zawsze są w stanie najwyższej czystości! Posiadamy własne urządzenia do sterylizacji narzędzi. Ważnym elementem naszej pracy jest sterylizacja, a nie tylko dezynfekcja używanych przez nas narzędzi. Z uwagi na to, że posiadamy własny sterylizator, każdorazowo mamy pewność absolutnej czystości.

stronę wykonała agencja reklamowa braincraft